| Osa numero | VRE410JS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | ±10V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 10mA |
| Toleranssi | ±0.02% |
| Lämpötilan kerroin | 1ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 6µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | 13.5 V ~ 22 V |
| Nykyinen - tarjonta | 7mA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SMD |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SMT |