| Osa numero | VRE305AS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 10mA |
| Toleranssi | ±0.01% |
| Lämpötilan kerroin | 0.6ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 3µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | 13.5 V ~ 22 V |
| Nykyinen - tarjonta | 7mA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SMD, Flat Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SMT |