| Osa numero | VRE3041AS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 4.096V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 15mA |
| Toleranssi | ±0.01% |
| Lämpötilan kerroin | 0.6ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 2.4µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 2µVrms |
| Jännite - Syöttö | 8 V ~ 36 V |
| Nykyinen - tarjonta | 4mA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SMD |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SMD |