| Osa numero | SA12L |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Half Bridge (2) |
| Sovellukset | AC Motors, Piezo Devices |
| liitäntä | PWM |
| Kuormatyyppi | Inductive, Capacitive |
| tekniikka | Power MOSFET |
| Rds On (Typ) | 400 mOhm (Max) |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 15A |
| Nykyinen - huipputeho | 20A |
| Jännitteensyöttö | 14 V ~ 16 V |
| Jännite - Kuormitus | 16 V ~ 200 V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 12-PowerDIP, Module |
| Toimittajan laitepaketti | 12-PowerDip |
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: RACK ADJUSTABL SHELF-OPEN 17.62"
Varastossa: 26