| Osa numero | PA99 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 30 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 28MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 50pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2mV |
| Nykyinen - tarjonta | 4mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 50mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | ±100 V ~ 1250 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 12-DIP |
| Toimittajan laitepaketti | 12-DIP |
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Varastossa: 178
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Varastossa: 152
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: PANEL ALUMINUM 19" BLK TEXTURED
Varastossa: 44
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: PANEL ALUMINUM 19" METALLIC GRAY
Varastossa: 26
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DVR CC AC/DC 56-140V 700MA
Varastossa: 120
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 52-95V 1.05A
Varastossa: 118
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 18-24V 4.2A
Varastossa: 116
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DVR CC AC/DC 56-140V 700MA
Varastossa: 116