| Osa numero | MSA240KC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Board |
| Moottorityyppi | Brushed DC |
| Ohjaus / ajon tyyppi | Brushed |
| Moottoreiden määrä | 1 |
| Jännite - Kuormitus | 3 ~ 100 V |
| Nykyinen - lähtö | 20A |
| Teho - kuorma | 250W |
| Jännitteensyöttö | 14 ~ 16VDC |
| liitäntä | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - |
| Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa | - |
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: AMP MMIC SI BIPOLAR 86-SMD PLAST
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC AMP MMIC BIPOLAR 60MA SOT-143
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC AMP MMIC BIPOLAR 60MA SOT-143
Varastossa: 0