| Osa numero | HS27 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Board Level |
| Paketti jäähdytetty | PSIP |
| Kiinnitysmenetelmä | Bolt On and PC Pin |
| Muoto | Rectangular, Fins |
| Pituus | 3.000" (76.20mm) |
| Leveys | 2.360" (59.94mm) |
| Halkaisija | - |
| Korkeus alas (korkeus) | 0.630" (16.00mm) |
| Power Dissipation @ Lämpötilan nousu | - |
| Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta | - |
| Lämpöresistanssi @ Natural | 5.3°C/W |
| materiaali | Aluminum |
| Materiaali viimeistely | Black Anodized |