| Osa numero | TSAT1S02A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Thumbstick, 2 - Axis |
| Toimilaitteen tyyppi | Multiple |
| Kytkintoiminto | 4-Way Directional |
| Toiminnot, Extra | - |
| ulostulo | Analog (Hall Effect) |
| Jännitteensyöttö | 5VDC |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | - |
| Yhteysmateriaali | - |
| Yhteyden lopettaminen | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 25.02mm Dia |
| Suojaus | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC CONV A/D 2-CH 12-BIT 48-TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC ADC 10BIT DUAL 40MSPS 48-TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC CONV A/D 2-CH 12-BIT 48-TQFP
Varastossa: 0