| Osa numero | SMCD111AL2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähtökoodi | Decimal |
| Lukea ääneen | 0 ~ 9 |
| Osioiden määrä | 1 |
| Näytön merkit - korkeus | 0.193" (4.90mm) |
| Toimilaitteen tyyppi | Pushwheel |
| Ota yhteyttä Rating @ Voltage | 0.1A @ 40VAC/DC |
| Yhteysmateriaali | Copper Tin Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| Lopetustyyli | Card Edge/Solder Pad with Component Mounting |
| Päätykappaleet | Sold Separately |
| Lohkon leveys | 0.300" (7.62mm) |
| Panel Cutout -mitat | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 40V
Varastossa: 0