| Osa numero | PT65327 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | Octal Complement |
| Sijoitusten määrä | 8 |
| Nykyinen arvostelu | 150mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary with Shaft |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.543" (13.80mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Sealed - Flux Protection |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: PULSE XFMR 1CT:1CT 350UH SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0