| Osa numero | PLR3281 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Indeksi pysähtyy | Fixed |
| Kannen määrä | 1 |
| Kääntöpalkkien lukumäärä | 3 |
| Piiri per kansi | 3P4T |
| Yhteystietojen ajoitus | Shorting (MBB) |
| Nykyinen arvostelu | 150mA (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | 250V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round (5.9mm Dia) |
| Toimilaitteen pituus | 42.00mm |
| Kulma kulma | 30° |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | - |
| Syvyys takana olevaan paneeliin | 14.10mm |
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: RECEIVER FIBER OPT IR PHOTOLINK
Varastossa: 62
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: RECEIVER FIBER OPT IR PHOTOLINK
Varastossa: 461
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: RECEIVER FIBER OPT IR PHOTOLINK
Varastossa: 0