| Osa numero | NDIR07HT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 7 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.173" (4.40mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Tape Seal |