| Osa numero | MSS42R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | 4PDT |
| Yhteystietojen ajoitus | Not Specified |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 300mA (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 30V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard |
| Toimilaitteen pituus | 7.00mm |
| Yhteysmateriaali | - |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Toshiba Semiconductor and Storage
Kuvaus: FERRITE CORE SOLID 12.8MM
Varastossa: 457