| Osa numero | MBF5C1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 10A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Roller |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 95gf |
| Vapauta voima | - |
| Pretravel | 0.197" (5.0mm) |
| Differential Travel | 0.040" (1.0mm) |
| yliliikkeen | 0.060" (1.5mm) |