| Osa numero | IMR7P412 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 3A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 28V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Domed |
| Väri - Toimilaite / liitin | Blue |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 13.60mm Dia |
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 28V
Varastossa: 50