| Osa numero | ILR3FAD2L0B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard, Illuminated |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 24V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Domed |
| Väri - Toimilaite / liitin | Black |
| Valaistustyyppi, väri | LED, Blue |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 3.2 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Suojaus | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 13.60mm Dia |
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 75
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 75
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 75
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 50
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 310
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 25
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 215
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 2A 24V
Varastossa: 21