| Osa numero | DS09 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Nykyinen arvostelu | 50mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.271" (6.88mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH CELERON B810E
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH ATOM N2600 NO
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH IVY BRIDGE I7-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH IVY BRIDGE I7-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE ATOM D2550 1.066GHZ
Varastossa: 20
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH BROADWELL I5-53
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: SIGNAGE BOX WITH CELERON 3765U
Varastossa: 0