| Osa numero | DHS4S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 6VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.087" (2.20mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.050" (1.27mm), Half |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Tape Seal |
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: ATTACHMENT FOR DH-17-CMB(5.6)
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: ATTACHMENT FOR DH-17-CMB(6.6)
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: TOOL ATTACH FOR DH-27-CMB(6.3)
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: COVER METAL BUTTON FOR 17POS
Varastossa: 6
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: COVER PLASTIC BUTTON FOR 17POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: COVER SCREW LOCK FOR 17POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: COVER SCREW LOCK FOR 17POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CABLE CLAMP FOR 6.6MM CABLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CABLE CLAMP FOR 6.3MM CABLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CABLE CLAMP FOR 6.3MM CABLE
Varastossa: 0