| Osa numero | AS39S010010 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 4A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Concave (Standard V) |
| Väri - Toimilaite / liitin | Black |
| Toimilaitteen merkintä | No Marking |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 18.65mm x 8.90mm |