| Osa numero | ADTSA644RV |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Ota yhteyttä Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Plunger for Cap |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | 6.15mm |
| Toimilaitteen suunta | Side Actuated |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| ääriviivat | 7.40mm x 7.20mm |
| valaistus | Non-Illuminated |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Käyttövoima | 260gf |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |