| Osa numero | SSM2518CPZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | Depop, Digital Inputs, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-LFCSP-WQ (4x4) |
| Pakkaus / kotelo | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUD PWR 2C STER D 20LFCSP
Varastossa: 727
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W MONO 16WLCSP
Varastossa: 48000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AUDIO AMP 2W MONO 12WLCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2W MONO D 12WLCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUD PWR 2C STER D 20LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUD PWR 2C STER D 20LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUD PWR 2W STER D 16WLCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUD PWR 2C STER D 16WLCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2.4W MONO D 9WLCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 2.4W MONO D 9WLCSP
Varastossa: 0