| Osa numero | REF192FS-REEL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 30mA |
| Toleranssi | ±0.2% |
| Lämpötilan kerroin | 10ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 25µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | 3 V ~ 15 V |
| Nykyinen - tarjonta | 45µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT5
Varastossa: 1750
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: LOW-DRIFT, LOW-POWER, DUAL-OUTPU
Varastossa: 0