| Osa numero | IA82050-PDW28I-R-01 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| protokolla | - |
| toiminto | Controller |
| liitäntä | Bus |
| Standardit | - |
| Jännitteensyöttö | -0.3 V ~ 6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 1.12mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-PDIP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC ASYNCHRONOUS SERIAL CTRL
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC ASYNCHRONOUS SERIAL CTRL
Varastossa: 0