| Osa numero | HMC997LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 17GHz ~ 27GHz |
| P1dB | 24dBm |
| Saada | 20dB |
| Melu Kuva | 4dB |
| RF-tyyppi | Radar |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 170mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CQFN (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: 01-30GHZ 0.5W DISTRIBUTED AMP
Varastossa: 6
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: RF IF AGC 50MHZ - 800MHZ 32SMT
Varastossa: 16
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: RF IF AGC 50MHZ - 800MHZ 32SMT
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: RF AUTO GAIN CNTRL 3GHZ 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MIXER 700MHZ-3.5GHZ 24QFN
Varastossa: 0