| Osa numero | HMC962LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 7.5GHz ~ 26.5GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Saada | 13dB |
| Melu Kuva | 2.7dB |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 3.5V |
| Nykyinen - tarjonta | 70mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CSMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: RF AMP 100MHZ DUAL VGA 24QFN
Varastossa: 73
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: RF AMP 100MHZ DUAL VGA 24QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 24SMD
Varastossa: 300
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 24SMD
Varastossa: 200
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC PWR AMP MMIC 2W 24SMD
Varastossa: 18
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC IQ DOWNCONVERTER 24-QFN
Varastossa: 27