| Osa numero | HMC866LC3TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | - |
| P1dB | - |
| Saada | 29dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | 85mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SMT (3x3) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 3V/4.5V/ADJ 16QFN
Varastossa: 48
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC REG LDO 3V/4.5V/ADJ 16QFN
Varastossa: 2000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC POWER AMP 1/2W 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR LO NOISE 16-QFN
Varastossa: 0