| Osa numero | HMC813LC4BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 1GHz ~ 20GHz |
| P1dB | - |
| Saada | - |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | Radar |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | 153mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC E-BAND 81 - 86 GHZ I/Q D
Varastossa: 4
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 71-76GHZ TX DIE
Varastossa: 4
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC RF RECEIVER 40LFCSP
Varastossa: 16
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: 9-10 GHZ I/Q LNC
Varastossa: 100
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: 9-10 GHZ I/Q LNC
Varastossa: 0