| Osa numero | HMC798LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Taajuus | 24GHz ~ 34GHz |
| Sekoittajien määrä | 1 |
| Saada | - |
| Melu Kuva | - |
| Toissijaiset ominaisuudet | - |
| Nykyinen - tarjonta | 95mA |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC ATTENUATOR 0.25DB 24-QFN
Varastossa: 7000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC ATTENUATOR 0.25DB 24-QFN
Varastossa: 67
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR 2GHZ LN 16-QFN
Varastossa: 86
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 17-20 GHZ VGA
Varastossa: 8
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 17-20 GHZ VGA
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 21.2-23.6GHZ VGA
Varastossa: 1500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC 21.2-23.6GHZ VGA
Varastossa: 11
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DIVIDER PROGR 2GHZ LN 16QFN
Varastossa: 0