| Osa numero | HMC797APM5ETR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 0Hz ~ 22GHz |
| P1dB | 28dBm |
| Saada | 13.5dB |
| Melu Kuva | 6dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 10V |
| Nykyinen - tarjonta | 400mA |
| Testitaajuus | 22GHz |
| Pakkaus / kotelo | 32-LFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-LCC (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: AMPLIFIERS SAMPLE PACK
Varastossa: 6
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP 1W 22GHZ 32-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP 1W 22GHZ 32QFN
Varastossa: 0