| Osa numero | HMC772LC4TR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2GHz ~ 12GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Saada | 15dB |
| Melu Kuva | 1.8dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 4V |
| Nykyinen - tarjonta | 45mA |
| Testitaajuus | 12GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CSMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC CLOCKING SYNTHESIZER/VCO QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC CLOCKING SYNTHESIZER/VCO QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC CLOCKING SYNTHESIZER/VCO QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC CLOCKING SYNTHESIZER/VCO QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC FRACT-N PLL 16BIT 24QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC FRACT-N PLL 16BIT 24QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC SYNTHESIZER W/SWEEPER 40-QFN
Varastossa: 35
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC FRACT-N PLL 16BIT 24QFN
Varastossa: 109
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC SYNTHESIZER W/SWEEPER 40-QFN
Varastossa: 0