| Osa numero | HMC659LC5TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 0Hz ~ 15GHz |
| P1dB | 27.5dBm |
| Saada | 19dB |
| Melu Kuva | 3.5dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 8V |
| Nykyinen - tarjonta | 300mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 32-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-CSMT (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC I/Q UPCONVERTER 32SMD
Varastossa: 100
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC I/Q UPCONVERTER 32SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC I/Q UPCONVERTER 32LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC I/Q UPCONVERTER 32LFCSP
Varastossa: 0