| Osa numero | HMC656LP2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vaimennuksen arvo | 10dB |
| Toleranssi | ±1.5dB |
| Taajuusalue | 0 ~ 25GHz |
| Teho (wattia) | - |
| impedanssi | 50 Ohm |
| Pakkaus / kotelo | 6-TDFN Exposed Pad |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC RF AMP LN DIE
Varastossa: 62
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC RF AMP LN DIE
Varastossa: 6