| Osa numero | HMC635LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 18GHz ~ 40GHz |
| P1dB | 22dBm |
| Saada | 18.5dB |
| Melu Kuva | 7dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 280mA |
| Testitaajuus | 18GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CSMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC RF RECEIVER 57-64GHZ 75WLBGA
Varastossa: 33
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMW TRANSMITTER
Varastossa: 15
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MODULATOR VECTOR HBT 16-QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MODULATOR VECTOR HBT 16-QFN
Varastossa: 45
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MODULATOR VECTOR HBT 16-QFN
Varastossa: 15
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MODULATOR VECTOR HBT 16QFN
Varastossa: 0