| Osa numero | HMC613LC4BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 100MHz ~ 20GHz |
| P1dB | - |
| Saada | - |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | Radar |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | 80mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
Varastossa: 700
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
Varastossa: 6
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP SDLVA 59DB 24SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC IQ UPCONVERTER
Varastossa: 15
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 74DB 24-QFN
Varastossa: 232
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 60DB 24-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 74DB 24QFN
Varastossa: 0