| Osa numero | HMC608LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 9.5GHz ~ 11.5GHz |
| P1dB | 27dBm |
| Saada | 29.5dB |
| Melu Kuva | 6dB |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 310mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 56
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 41
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24-QFN
Varastossa: 3500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 70DB 24-QFN
Varastossa: 113
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DETECTOR/CTLR LOG 75DB 24QFN
Varastossa: 0