| Osa numero | HMC594LC3BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2GHz ~ 4GHz |
| P1dB | 21dBm |
| Saada | 10dB |
| Melu Kuva | 3dB |
| RF-tyyppi | - |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 100mA |
| Testitaajuus | 2GHz ~ 4GHz |
| Pakkaus / kotelo | 12-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 12-SMT (3x3) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC PWR AMP MMIC PHEMT 2W 32QFN
Varastossa: 135
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC PWR AMP MMIC PHEMT 1W 32QFN
Varastossa: 129
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP PHEMT 2W 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC PWR AMP PHEMT 2W 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC PWR AMP MMIC PHEMT 1W 32QFN
Varastossa: 0