| Osa numero | HMC5683LC3BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| RF-tyyppi | CDMA, GSM, EDGE, W-CDMA |
| Taajuus | 1.7GHz ~ 2.7GHz |
| Sekoittajien määrä | 2 |
| Saada | 9dB |
| Melu Kuva | 12.5dB |
| Toissijaiset ominaisuudet | - |
| Nykyinen - tarjonta | 260mA |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Pakkaus / kotelo | Die |
| Toimittajan laitepaketti | Die |