| Osa numero | HMC565LC5TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 6GHz ~ 20GHz |
| P1dB | 11dBm |
| Saada | 21dB |
| Melu Kuva | 2.5dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 3V |
| Nykyinen - tarjonta | 53mA |
| Testitaajuus | 12GHz ~ 20GHz |
| Pakkaus / kotelo | 32-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-QFN (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MULTIPLIER X2 BB FREQ 16-QFN
Varastossa: 174
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MULTIPLIER X2 BB FREQ 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC IQ MIXER 24-40GHZ 6SMD
Varastossa: 0