| Osa numero | HMC564LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 7GHz ~ 14GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Saada | 17dB |
| Melu Kuva | 1.8dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 3V |
| Nykyinen - tarjonta | 51mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-QFN (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MULTIPLIER X2 BB FREQ 16-QFN
Varastossa: 174
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MULTIPLIER X2 BB FREQ 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC IQ MIXER 24-40GHZ 6SMD
Varastossa: 0