| Osa numero | HMC519LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 18GHz ~ 31GHz |
| P1dB | 12.2dBm |
| Saada | 14.4dB |
| Melu Kuva | 3.5dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 3V |
| Nykyinen - tarjonta | 75mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-CSMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: VCO 4.8GHZ, 9.6GHZ
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: VCO 5.1GHZ, 10.2GHZ
Varastossa: 28
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: VCO 4.8GHZ, 9.6GHZ
Varastossa: 196