| Osa numero | HMC460LC5TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 0Hz ~ 20GHz |
| P1dB | 17dBm |
| Saada | 14dB |
| Melu Kuva | 4dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 8V |
| Nykyinen - tarjonta | 60mA |
| Testitaajuus | 0 ~ 6GHz |
| Pakkaus / kotelo | 32-TFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-CSMT (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 32SMD
Varastossa: 200
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 32SMD
Varastossa: 0