| Osa numero | HMC383LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 12GHz ~ 30GHz |
| P1dB | 16.5dB |
| Saada | 16dB |
| Melu Kuva | 10.5dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 100mA |
| Testitaajuus | 12GHz ~ 16GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA HI IP3 16-QFN
Varastossa: 58
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA HI IP3 16-QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC CONV RECEIVER HIGH IP3 28QFN
Varastossa: 82
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DOWNCONV HI-IP3 2CH 28QFN
Varastossa: 500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC DOWNCONVERTER PCS/UMTS 16QSOP
Varastossa: 0