| Osa numero | HMC342LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 13GHz ~ 25GHz |
| P1dB | 9dBm |
| Saada | 22dB |
| Melu Kuva | 3.5dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 3V |
| Nykyinen - tarjonta | 43mA |
| Testitaajuus | 18GHz ~ 22GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 12-QFN
Varastossa: 84
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 12-QFN
Varastossa: 2300
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP LNA GAAS 12SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MIXER DBL-BAL 2CH 32QFN
Varastossa: 114