| Osa numero | HMC264LC3BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Taajuus | 21GHz ~ 31GHz |
| Sekoittajien määrä | 1 |
| Saada | - |
| Melu Kuva | 9dB |
| Toissijaiset ominaisuudet | - |
| Nykyinen - tarjonta | 28mA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 4 V |
| Pakkaus / kotelo | 12-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 12-SMT (3x3) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP LNA 20-36GHZ 24QFN
Varastossa: 57
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC AMP LNA 20-36GHZ 24QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MIXER SUB-HARMONIC 12SMD
Varastossa: 0