| Osa numero | HMC258LC3BTR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Taajuus | 14.5GHz ~ 19.5GHz |
| Sekoittajien määrä | 1 |
| Saada | - |
| Melu Kuva | 10dB |
| Toissijaiset ominaisuudet | - |
| Nykyinen - tarjonta | 42mA |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Pakkaus / kotelo | 12-VFCQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 12-CSMT (3x3) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
Varastossa: 574
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
Varastossa: 3000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC NON-REFL SW SP8T 24SMD
Varastossa: 203
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC NON-REFL SW SP8T 24SMD
Varastossa: 200
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC GAAS SW SP6T 24QSOP
Varastossa: 0