| Osa numero | ADR512WARTZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 1.2V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 10mA |
| Toleranssi | ±0.67% |
| Lämpötilan kerroin | 60ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 4µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 100µA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.2V SOT23-3
Varastossa: 6000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1V SOT23-3
Varastossa: 2750
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.2V SOT23-3
Varastossa: 27000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1V SOT23-3
Varastossa: 0