| Osa numero | ADR435BRMZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 30mA |
| Toleranssi | ±0.04% |
| Lämpötilan kerroin | 3ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 8µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | 7 V ~ 18 V |
| Nykyinen - tarjonta | 800µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-MSOP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Varastossa: 95000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V 8MSOP
Varastossa: 493
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8MSOP
Varastossa: 378
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 2000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V 8MSOP
Varastossa: 19000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V 8MSOP
Varastossa: 0