| Osa numero | ADR370BRT-R2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.048V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 5mA |
| Toleranssi | ±0.2% |
| Lämpötilan kerroin | 50ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 70µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 50µVrms |
| Jännite - Syöttö | 2.3 V ~ 15 V |
| Nykyinen - tarjonta | 72µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3V SOT23-6
Varastossa: 750
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6
Varastossa: 250
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.2V SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.2V SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3V SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-6
Varastossa: 0