| Osa numero | ADR3540WARMZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Viitetyyppi | Series |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 4.096V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 10mA |
| Toleranssi | ±0.1% |
| Lämpötilan kerroin | 8ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | 29µVp-p |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | 53µVrms |
| Jännite - Syöttö | 4.3 V ~ 5.5 V |
| Nykyinen - tarjonta | 100µA |
| Nykyinen - katodi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-MSOP |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3V 8MSOP
Varastossa: 5000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V 8MSOP
Varastossa: 15000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3V 8MSOP
Varastossa: 13000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3.3V 8MSOP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V 8MSOP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 5V 8MSOP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 1.2V 8MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V 8MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 2.5V 8MSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF SERIES 3.3V 8MSOP
Varastossa: 0