| Osa numero | ADCMP567BCPZ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | with Latch |
| Elementtien määrä | 2 |
| Tulostyyppi | Complementary, Differential, Open-Emitter, PECL |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | ±4.75 V ~ 5.25 V |
| Jännite - Syöttöerotus (maksimi) | 5mV @ 5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max) | 24µA @ 5V |
| Nykyinen - ulostulo (tyyppi) | 30mA |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 20mA, 95mA, 18mA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 69dB CMRR |
| Erotusviive (maksimi) | 0.3ns |
| hystereesi | ±1mV |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 32-LFCSP-VQ (5x5) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF OD ACTIVE LOW SC70-4
Varastossa: 9000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF OD ACTIVE HI SC70-4
Varastossa: 39000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMPARATOR SINGLE OD SOT23-5
Varastossa: 33000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMPARATOR SINGLE OD SOT23-5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMPARATOR DUAL OD SOT23-8
Varastossa: 3000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF PP ACTIVE HI SC70-4
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF OD ACTIVE HI SC70-4
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF OD ACTIVE LOW SC70-4
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMPARATOR DUAL OD SOT23-8
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC COMP/REF PP ACTIVE HI SC70-4
Varastossa: 0